מזל שור הורוסקופ ינואר 2015
חודש ינואר 2015 הוא מיוחד לפי הורוסקופ חודשי. עלולות להתעורר בעיות בחיי היומיום גם בעבודה, גם במשפחה או אולי במסגרות אחרות עד אמצע החודש. כל עוד מזל שור יהיה גמיש וישתמש בחוכמה שלו, הוא יכול לנצל את ההזדמנויות אשר יצוצו בדרכו.

קריירה
חודש יונואר הוא חודש בו, ככל הנראה, אתם עובדים עם די הרבה הנאה. לפי תחזית אסטרולוגית חודשית חייו המקצועיים של מזל שור דינאמיים, במילים אחרות, יש לו שליטה על הכל. יהיה טוב לנצל את התקופה הזאת כדי להגדיר את המטרות וסדר עדיפויות בעבודה.

אהבה
יופיטר, עדיין ביחסים מתוחים עם מאדים, פלוטו ואוראנוס. אבל הבעיות האלה לאט, לאט נעלמים והלחץ אמור להשתחרר בהדרגה גם בין בני הזוג. אבל הבעיות באות מכיוון אחר: ונוס, כוכב אהבה נמצא בזווית הקשורה עם אכזבה, עצב או בדידות.

כסף
אם מזל שור יקבל הצעות חדשות לגבי העבודה יש לבדוק אותן בזהירות ויש להיזהר בהחלטות שיכולות להיות גורליות לגבי מצבו הפיננסי. לפי אסטרולוגיה חודשית, אתם תעברו תקופה עם רגעים קריטיים, לגבי הכסף, בשבוע השני של החודש. המצב משתפר לקרת סוף החודש.

בריאות
השמש מעניקה לכם שפע של חיוניות ובמיוחד בתקופה האחרונה של החודש. גם אוראנוס ממלא את הסוללות שלכם. עם זאת, מאדים הוא במצב קריטי, כך שיכולות להיות גם הפתעות. חודש זה הוא חודש עם סיכון מוגבר לתאונות המתרחשות באופן בלתי צפוי, אז זהירות מרבית!

הטיפ החודשי
מומלץ לנסות להבין מי אתם ומה אתם רוצים מהחיים בעצמכם. נכון, שזה יכול לגרום לכמה אנשים להרים גבה או להיות לא מרוצים, אבל זה לא נכון לבנות את עתידכם לפי מה שאחרים מייעצים או חושבים שזה מתאים לכם.
 

title_480_readmore

How To Seduce Taurusאיך לכבוש את לב של מזל שור
מזל שור יכול להראות טיפוס עצמאי במיוחד, אך אהבה בהחלט יכולה להיות אחת מהשאיפות המרכזיות ביותר בחייו. אסטרולוגיה שור מציינת כי בני מזל שור אוהבים
readmore


taurus_manמזל שור זכר
מזל השור הינו המזל השני בתוך גלגל המזלות. הגברים אשר נושאים את מזל שור ידועים בתור כאלה הקנאים מאוד לרכושם ולא פחות אל בנות הזוג שלהם. במידה והם רוצים
readmore


taurus and moneyמזל שור והכסף
בחינת רבים כסף עשוי לעשות את ההבדל ולשפר את אורח החיים בצורה משמעותית לטובה. מזל שור שהוא בעצם המזל השני בתוך גלגל המזלות מאוד מחובר לכסף
readmore

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Captcha loading...