מזל שור הורוסקופ חודש מאי 2015
חודש מאי ישנה אינטראקציה בין אהבה לבין המטלות היומיום של מזל שור כמו עבודה או מחויבויות אחרות. זה עשוי לגרום לפתרון של בעיות מסוימות, לאיזון בחייו ולאווירה טובה באופן כללי.

קריירה
הנה חודש שבו אתם עובדים קשה, אך, ככל הנראה, עם הרבה הנאה. לפי הורוסקופ חודשי חייו המקצועיים של מזל שור הם דינאמיים והתיאום עם אחרים הרבה יותר טוב. במילים אחרות, אתם בשליטה.

אהבה
ונוס, כוכב ההרמוניה, ואת החושניות מביא רק יתרונות עבור החיים סנטימנטאליים של מזל שור לפי כך תהיה הבנה ויעורר רצון להתקרבות בזוגיות ונסיבות האלה האהבה יכולה רק לפרוח. 

כסף
למרות שהמאמצים שלכם מתוגמלים באופן מסודר, טוב תעשו לשמור על הכסף ולהימנע מהחלטות פיננסיות משמעותיות כי על פי תחזית אסטרולוגית חודשית מרקורי נמצא בנסיגה ואז נזק או בלבול עלולים להתרחש במהלך החודש.

בריאות
כוכב ונוס מביא אופטימיות ומצב רוח טוב אבל האופוזיציה ונוס-שבתאי יכולה ליצור קצת בעיות במהלך החודש במיוחד בסופו. לכן, מומלץ להיות זהירים מאוד, כי קיים הסיכון של בעיות בריאות לא צפויות.

הטיפ החודשי
אסטרולוגיה חודשית ממליצה לדחות את רכישות גדולות או פעולות אחרות לסוף החודש. זה הזמן האופטימאלי להתחיל מערכת יחסים חדשה או ליזום פיוס עם משהו או לשפר כל מני דברים בחיים.


 

title_480_readmore

zodiac compatibilityהתאמת מזלות
התאמת מזלות היא דבר אידיאלי עבור בדיקת האמינות היחסים עתידיים. הכוכבים יכולים לומר אם הוא או היא, הם הנבחר או הנבחרת. אם נבדוק התאמת מזלות נוכל להבין טוב
readmore


taurus in bedמזל שור במיטה
בני מזל שור לרוב הם אנשים דומיננטיים ובטוחים בעצמם. הורוסקופ שבועי זוהי דרך מצוינת לדעת האם הבן אדם שכרגע הכרת הוא המתאים ביותר בשבילך לפי
readmore


celebritysמפורסמים בני מזל שור
יש הרבה מפורסמים שנולדים באותו מזל, במקרה זה, מזל שור, כמו ג'סיקה אלבה, ג'נט ג'קסון, פנלופה קרוז ועוד. מה משותף בין מפורסמים בני מזל שור? בטוח אתם שמעתם
readmore

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.