מזל שור הורוסקופ חודשי – נובמבר 2014
חודש נובמבר יהיה חודש של יצירה וחדשנות. כל החששות של מזל שור בפני שינויים הם מיותרים מפני שהכישורים והיכולות יביאו לתוצאות נהדרות במיוחד במחצית הראשונה של החודש.

 

קריירה
לפי הורוסקופ חודשי קיימים סיכוים נהדרים עבור מזל שור לקידום בתחום הקריירה. התחרות נמשכת, אבל אין לכם סיבה לדאוג, כי מאדים נמצא בנקודה שממנה הוא יכול לעזור. לא יהיה קל, אבל עבודת צוות, ותקשורת יובילו להצלחה.

אהבה
חודש נובמבר אמור להיות לוהט באופן מיוחד עבור מזל שור. כמובן כל זה קשור לשמש וכוכבי סטורן, ונוס ומאדים ומה שנותר זה ליהנות מנוכחותם והשפעתם. תשומת ליבם היא לכיוון האהבה, חיוניות, אנרגיה, חושניות, רגש ותשוקה.

כסף
מבחינה כספית הדברים מסתדרים די טוב, מפני שעל פי תחזית אסטרולוגית חודשית מוענקת לכם פרספקטיבה נכונה ונוחות דרך נדיבות כוכבי הלכת של יופיטר וונוס. אתם תצליחו לנהל טוב יותר את ההוצאות.

בריאות
מבחינה בריאותית מדובר על תקופה מאד טובה: אתם מלאי אנרגיה ושום דבר לא יעמוד בדרככם. לפיכך, אתם מעורבים אינספור פעילויות . כל זה יעזור לשרוף את האנרגיה וכמובן, זה יעזור להיפטר המתחים.

הטיפ החודשי
אתם מרגישים רצון עז להתקדם או לכבוש, אבל אסטרולוגיה חודשית ממליצה להיות זהירים, ולרסן את הרגשות האלה. אתם חייבים להיות רציונאליים,  לשקול את מעשיכם היטב, אם אתם לא רוצים צרות!

 

 

[google+1]
 

title_480_readmore

celebritysמפורסמים בני מזל שור
יש הרבה מפורסמים שנולדים באותו מזל, במקרה זה, מזל שור, כמו ג'סיקה אלבה, ג'נט ג'קסון, פנלופה קרוז ועוד. מה משותף בין מפורסמים בני מזל שור? בטוח אתם שמעתם
readmore


taurus woman in bedמזל שור נקבה במיטה
בכל הקשור להתנהלות במיטה של מזל שור נקבה אפשר לשים לב שהנשים שור אוהבות משחקים מקדימים והמון מגע ותשוקה תוך כדי ההתנהלות. הן לוקחות הכל
readmore


taurus in bedמזל שור במיטה
בני מזל שור לרוב הם אנשים דומיננטיים ובטוחים בעצמם. הורוסקופ שבועי זוהי דרך מצוינת לדעת האם הבן אדם שכרגע הכרת הוא המתאים ביותר בשבילך לפי
readmore

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.