מזל שור הורוסקופ חודשי – יוני 2014
לפי הורוסקופ חודשי חודש זה עלולות להתרחש בעיות בחיי היומיום של נזל שור: בעבודה, במשפחה, או במסגרת אחרות והכל עד אמצע החודש. כל עוד מזל שור משתמש בחוכמה שלו ויהיה גמיש, הוא יכול לנצל את ההזדמנויות שיופיעו בדרך.

קריירה
חודש יוני מביא עבור מזל שור כמה הישגים בעבודה, אבל גם כמה בעיות קטנות. יש לכם הרבה אנרגיה, כוח ומנסים להוכיח לאחרים שאתם מסוגלים להרבה יותר, אך בקרב שלכם, זה נראתה שאתם שוככים את אלה שקרובים אליכם.

אהבה
מאדים מרים את השרוולים ומתחיל לעבוד, מפני שהוא רוצה לסייע לכם לסדר את הדברים ולגרום לכך שאתם תלכו לכיוון הרצוי. לפי אסטרולוגיה חודשית חיי האהבה מושפעים על ידי הכסף, או על ידי החלטות פיננסיות מבוססות על סיבות רגשיות.

כסף
כוכב הלכת ונוס, לפי תחזית אסטרולוגית חודשית, נמצא בעמדה חזקה, בבית הרווח של מזל שור. לפי כך, הדברים מתחילים לזוז בעבודה יותר טוב ומתחילים להיות יותר רווחיים. יכול להיות שדווקא בשבוע השני של החודש יהיו קצת בעיות פיננסיות.

בריאות
ההמולה נשארת נקודה קבועה בחיים של יום, יום במהלך כל החודש הזה. יש סיכון מתח רב שישפיע על מערכת העצבים, סיכון של פגיעה או פציעה פיזית בגלל פזיזות, או הפעלה כל מני אובייקטים כמו כלים, מכשירים, וכו'. שימו לב לזה.

הטיפ החודשי
מומלץ להימנע ממצבים אשר יכולים להוביל לקונפליקטים או לסיכונים מיותרים. בגלל שאתם מרגישים קצת חסרי ביטחון בתקופה זאת, תנסו לראות את חצי הכוס המלאה. גם חוסר אנרגיה זה משהו שדורש תשומת לבכם: לנוח ולהירגע בכל הזדמנות.

[google+1]
 

title_480_readmore

How To Seduce Taurus Manאיך לכבוש את לב של גבר מזל שור
הלב של בן מזל שור נראה כמו משהו שבלתי ניתן להשיג, לעיתים השאיפות שלו יכולות להיות מוגזמות אך הסיבה העיקרית לכך היא שהוא שואף לשלמות readmore


taurus_healthמזל שור והבריאות
עיניי רבים החיים לא שווים הרבה אם לא נשמור על הבריאות שלנו, לכן הורוסקופ יומי או הורוסקופ שבועי זהו מקום בו אנשים רבים מוודאים מה צופן להם העתיד מבחינה
readmore


taurus and moneyמזל שור והכסף
בחינת רבים כסף עשוי לעשות את ההבדל ולשפר את אורח החיים בצורה משמעותית לטובה. מזל שור שהוא בעצם המזל השני בתוך גלגל המזלות מאוד מחובר לכסף
readmore

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.