מזל שור הורוסקופ חודשי – יוני 2014
לפי הורוסקופ חודשי חודש זה עלולות להתרחש בעיות בחיי היומיום של נזל שור: בעבודה, במשפחה, או במסגרת אחרות והכל עד אמצע החודש. כל עוד מזל שור משתמש בחוכמה שלו ויהיה גמיש, הוא יכול לנצל את ההזדמנויות שיופיעו בדרך.

קריירה
חודש יוני מביא עבור מזל שור כמה הישגים בעבודה, אבל גם כמה בעיות קטנות. יש לכם הרבה אנרגיה, כוח ומנסים להוכיח לאחרים שאתם מסוגלים להרבה יותר, אך בקרב שלכם, זה נראתה שאתם שוככים את אלה שקרובים אליכם.

אהבה
מאדים מרים את השרוולים ומתחיל לעבוד, מפני שהוא רוצה לסייע לכם לסדר את הדברים ולגרום לכך שאתם תלכו לכיוון הרצוי. לפי אסטרולוגיה חודשית חיי האהבה מושפעים על ידי הכסף, או על ידי החלטות פיננסיות מבוססות על סיבות רגשיות.

כסף
כוכב הלכת ונוס, לפי תחזית אסטרולוגית חודשית, נמצא בעמדה חזקה, בבית הרווח של מזל שור. לפי כך, הדברים מתחילים לזוז בעבודה יותר טוב ומתחילים להיות יותר רווחיים. יכול להיות שדווקא בשבוע השני של החודש יהיו קצת בעיות פיננסיות.

בריאות
ההמולה נשארת נקודה קבועה בחיים של יום, יום במהלך כל החודש הזה. יש סיכון מתח רב שישפיע על מערכת העצבים, סיכון של פגיעה או פציעה פיזית בגלל פזיזות, או הפעלה כל מני אובייקטים כמו כלים, מכשירים, וכו'. שימו לב לזה.

הטיפ החודשי
מומלץ להימנע ממצבים אשר יכולים להוביל לקונפליקטים או לסיכונים מיותרים. בגלל שאתם מרגישים קצת חסרי ביטחון בתקופה זאת, תנסו לראות את חצי הכוס המלאה. גם חוסר אנרגיה זה משהו שדורש תשומת לבכם: לנוח ולהירגע בכל הזדמנות.

[google+1]
 

title_480_readmore

celebritysמפורסמים בני מזל שור
יש הרבה מפורסמים שנולדים באותו מזל, במקרה זה, מזל שור, כמו ג'סיקה אלבה, ג'נט ג'קסון, פנלופה קרוז ועוד. מה משותף בין מפורסמים בני מזל שור? בטוח אתם שמעתם
readmore


taurus_healthמזל שור והבריאות
עיניי רבים החיים לא שווים הרבה אם לא נשמור על הבריאות שלנו, לכן הורוסקופ יומי או הורוסקופ שבועי זהו מקום בו אנשים רבים מוודאים מה צופן להם העתיד מבחינה
readmore


taurus man in bedמזל שור גבר במיטה
הגברים שור מתאפיינים במודעות עצמית ולא פחות חשוב ברצון התמידי להגיע לסיפוק והנאה. כך גם במיטה כל הגברים בני המזל מגיעים למיטה על מנת לספק את עצמם בצורה
readmore

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.